E-shopík (obchůdek)

Zvolte požadované zboží

DVD - Betlémy v Betlémské kapli. Jak se kdysi vařilo a svítilo.

Na DVD nenajdete pouze zdokumentovanou výstavu, ale rovněž záběry z instalace výstavy, z vernisáže, rozhovory s tvůrci výstavy i některými vybranými vystavovateli a mnoho dalších zajímavostí.
Vystřihovací betlém Aeny Hoblové.

V roce 2008 vydal Bonsai servis tento vystřihovací betlém Aleny Hoblové. Alena Hoblová je akademická malířka a jevištní výtvarnice, která rovněž spolupracuje s Kühnovým dětským sborem. Právě Kühnův dětský sbor před lety připravil představení „Český betlém“ (1989) s hudbou Josefa Krčka, pod dirigentskou taktovkou Jiřího Chvály. Na scéně ho roztančila Libuše Hynková, a právě Alena Hoblová navrhla rekvizity a kostýmy, které se pak zhotovovaly a šily na děti. S inscenací srdečně přijímanou doma, objely Kühňata i velký kus světa, všude odměňovány strhujícím potleskem. Úspěšné představení rovněž zrealizovala Česká televize (1990) v režii Jana Bonaventury. Dnes se k vám postavičky bývalého představení vrací, vtěleny do vystřihovacího Betlému.

Zpěvník koled Pavla Jurkoviče.
Vánoční muzicírování s Pavlem Jurkovičem v Betlémské kapli.

Tento zpěvník byl vydán v roce 2008 při příležitosti vánoční výstavy Betlémy v Betlémské kapli – vánoční muzicírování. Jedná se o zpěvní 58 tradičních koled i s notovým zápisem. Výběr koled i notový zápis má na svědomí Pavel Jurkovič, jedna z osob k podobným úkonům nejpovolanější. Pavel Jurkovič je hudební pedagog, zpěvák, skladatel a publicista, který má ke koledám a k lidové hudbě vůbec velmi blízko, a na tomto povedeném zpěvníku je to znát.

Cena celkem s DPH (bez dopravy):
Doprava: Cena poštovného a balného v rámci České republiky je 100 Kč. Při zaslání na dobírku je cena navýšena o 30 Kč. U větších zásilek se může cena dopravy zvýšit. Zásilky zasíláme i do zahraničí. Cena poštovného je v tomto případě odvozena od cílové země a velikosti zásilky.

Doručovací informace